Najlepsze platformy sklepowe w Polsce

Internet to zdecydowanie medium naszych czasów. Dlatego coraz chętniej kupujemy rzeczy przez Internet, jak i coraz więcej powstaje internetowych sklepów. Nic więc dziwnego, że w sieci działają już na szeroką skalę platformy sklepowe, z pomocą których można rozpocząć swoją przygodę z własnym sklepem internetowym. Oto zestawienie kilku najlepszych platform sklepowych.

Sky-shop.pl

Sky-Shop to platforma, która cieszy się tak dużą popularnością przede wszystkim dlatego, że oferuje bardzo wiele pożytecznych narzędzi. Przy ich pomocy w łatwy i szybki sposób otworzymy swój profesjonalny sklep internetowy. Sky-shop oferuje wiele ciekawych szablonów, a oprócz tego takie opcje jak integracja z systemami płatności, Allegro czy kurierem. Każdy sprzedawca doceni też zapewne ciekawe statystyki i raporty, jakie znajdziemy na tej rozbudowanej platformie.

iai-shop.com

Iai-shop to ciekawe narzędzie dla sprzedawców internetowych. Szczególnie będą nim zainteresowani więksi przedsiębiorcy, chcący utworzyć nie tylko jeden sklep, ale sieć sklepów. Dodatkowo platforma umożliwia stworzenie różnych wersji językowych sklepu oraz wybór różnej waluty. Jest także zintegrowana z popularnymi platformami aukcyjnymi oraz stronami z porównywarkami cen.

Shoper

Shoper to jedna z najbardziej popularnych platform sklepowych. Oferuje swoim użytkownikom wiele ciekawych narzędzi i umożliwia bardzo szczegółowe zarządzanie sklepem. Mamy dostęp i możliwość modyfikacji zamówień, widoku listy klientów, a nawet zamawiania kuriera bezpośrednio przez panel sklepu. Dużym plusem jest także galeria, która umożliwia dodanie wielkiej ilości zdjęć.

Dodaj komentarz