oprogramowanie sklepu internetowego

Oprogramowanie Sky-Shop.pl – prosty i tani sposób na sklep internetowy

Założenie sklepu internetowego to obecnie ciekawy sposób na własny biznes. Kupowanie online zdobywa stale na popularności, ponieważ to prosty i szybki sposób, a przy okazji można wybierać z szerokiej gamy różnorodnych produktów wielu marek. Część przedsiębiorców zastanawia się nad stworzeniem takiego sklepu internetowego, jednak nie wie, jak się do tego zabrać. Z pomocą przychodzi oprogramowanie Sky-Shop.pl, dzięki któremu wykreowanie strony nie będzie stanowić już problemu.

Atrakcyjna grafika sklepu

Podstawą w trakcie tworzenia sklepu internetowego jest zadbanie o jego czytelną prezentację. Internauta musi szybko odnaleźć się na stronie i z łatwością przeglądać dostępny asortyment. Atrakcyjna szata graficzna w sklepie internetowym jest kluczem do zachęcenia danej osoby do zapoznania się z całością wystawionych produktów. Nie każdy umie jednak od podstaw stworzyć odpowiedni wygląd strony. Dzięki oprogramowaniu Sky-Shop.pl i dostępnemu w nim kreatorowi szablonów będzie to jednak proste i intuicyjne. Nie trzeba martwić się tym, że wygląd będzie podobny do innych takich witryn. W kreatorze można przebierać w szablonach, a później dopasować je poprzez zmianę kolorów, dodanie banerów i logo. Korzystając z oprogramowania Sky-Shop ma się także pewność, że grafika i układ będą poprawnie wyświetlać się nie tylko na dużych ekranach komputerów, ale także na smartfonach i tabletach. Istnieje także opcja dobrania wyglądu całkowicie z gotowych projektów lub zamówienie profesjonalnego i indywidualnego interfejsu, dostarczonego nawet w kilka dni.

Prosty dostęp do informacji

Po wypatrzeniu interesującego przedmiotu klika się w niego, aby dostać niezbędne detale. Oprogramowanie sklepu internetowego Sky-Shop oferuje przejrzystą kartę produktu, dzięki której klient dowie się wszystkiego i będzie mógł zdecydować się na zakup. Wyświetlają się również wszelkie promocje i czasowe oferty. Obok produktu można ustawić także pokazywanie się podobnych ofert lub dodatkowych akcesoriów, rzeczy kupionych przez innych klientów oraz produkty oglądane wcześniej.

Integracja popłaca

Dwukierunkowa integracja z Allegro jest obecnie bardzo przydatną funkcją, którą  oprogramowanie sklepu internetowego powinno zawierać. Dzięki takiemu połączeniu w zintegrowany sposób można wystawiać towar (np. oferty Kup Teraz) i zamykać oraz otwierać aukcje, sprawdzając stan magazynu. Możliwe staje się: zmiana cen aukcji, skorygowanie aktualnej ilości czy wystawienie aukcji ponownie. Jest to działanie o wiele sprawniejsze niż obsługiwanie panelu Allegro osobno. Dodatkowo możliwe jest dodawanie aukcji jako produktów w sklepie online – taki import zaoszczędzi czas i pozwoli na sprawne dodanie nawet wielu przedmiotów.

Natomiast integracja z wieloma hurtowniami, dystrybutorami i producentami powoduje jeszcze sprawniejszą obsługę towarów. Współpraca hurtowni z e-sklepem stwarza  dogodniejszą współpracę i zaoszczędzenie pieniędzy. W przypadku zmian cen czy dostępności produktów informacje na stronie zaktualizują się same. Automatycznie można też wgrać wiele produktów i zdjęć, a dodatkowym atutem są hurtownie dropshipping. Jest ich aż 70, a współpraca z wybranymi zaowocuje uniknięciem magazynowania przedmiotów.

Dotarcie do klienta

Marketing to jeden z najważniejszych aspektów, o który trzeba zadbać po stworzeniu swojego sklepu internetowego. Reklama dzięki platformie nigdy nie była łatwiejsza – oprogramowanie oferuje szereg narzędzi m.in. powiadomienia wysyłane na SMS, newsletter poprzez e-mail oraz okienka Pop-Up wyskakujące na stronie i zachęcające do zapisu celem odbierania powiadomień. Poprzez zastosowanie pozycjonowania SEO sklep będzie wyświetlać się wysoko w wynikach wyszukiwania. Tak zoptymalizowana strona będzie przynosić zdecydowanie większe dochody.

Zarządzanie oprogramowaniem sklepu

Prowadzenie sklepu może nasuwać liczne pytania i żaden przedsiębiorca nie chciałby być pozostawiony z nimi, jak również z ewentualnymi trudnościami, sam na sam. Konsultanci oprogramowania sklepu internetowego Sky-Shop to profesjonaliści, którzy zawsze są na miejscu, by udzielić wszystkich informacji i dopomóc. Wsparcie techniczne jest oferowane zupełnie za darmo, a stabilność sklepów jest sprawdzana przez cały rok. W razie niespodziewanych utrudnień otwarta została specjalna awaryjna linia, która  zwiększa poczucie bezpieczeństwa.

Dzięki otwarciu sklepu poprzez oprogramowanie Sky-Shop.pl nie straci się pieniędzy oraz czasu na tworzeniu grafiki czy dodawaniu pełnej oferty. Można w pełni skupić się na promocji na wielu płaszczyznach i cieszyć się sprawnie działającą witryną, która zachwyci odwiedzających ją kupujących. Poprzez tworzenie strony przez zaufane oprogramowanie sklepu ma się pewność, że wszystko będzie działać jak należy, a w razie usterki otrzyma się gwarantowaną pomoc.

Jeśli chcesz sprawdzić co można zrobić korzystając z oprogramowania Sky-Shop.pl to zobacz gotowe sklepy internetowe działające na tej platformie i sam oceń czy warto skorzystać z jej oferty.